28.03.2012

Sene 2010


İki yıl önce neredeydim, şimdi neredeyim ya sabır temalı bu yazımızda Malibu'da 4 saatte ne yapılır bundan bahsedeceğiz.


Öncelikle ismini ezberlediğim her yere gitmeden önce yaptığım gibi Malibu'yu gözümde büyüttükçe büyüttüğümü söylemek isterim. Haksız mıymışım emin değilim, takdir edersiniz 4 saat biraz kısa bir süre.

Yine de yolu buraya düşeceklere ne önerirsin derseniz adı hala aklımda olan Paradise Cove Beach Cafe derim. Sıra çok ama beklerken yer fıstıklarını güzel güzel hüpletiyorsunuz, manzara da bir yandan hiç sorun etmiyorsunuz. Yemekler ise şahane ki bu noktada feci yemek seçen bir insan olduğumu belirtmek isterim.

Yediniz içtiniz herşey süper ise kalan 2 saatte kumsala gidip yayılıyorsunuz.


Martılarla hoş beş, kumsalda yürüyüşler deniz-güneş-kum varsa zaten olmazsa olmaz.Dönüş yolunda da burası şu ünlünün evi, orada bilmem kim oturuyormuş geyiğini doya doya yapıyorsunuz. İnsanlar ne kadar zengin, nasıl oluyor arkadaş diye hafiften gözleriniz dolarsa, aman Malibu diye senelerce gözümüzde büyütmüşüz, o kadar da süper değilmiş canım, aynı bizim yazlık işte diyerek kendinizi sakinleştirebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Bunlar da ilginizi çekebilir;

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...